Firma AC Harmala

Witamy

Auto Complex Harmala jest firmą rodzinną, która powstała w 1982 roku i działa w oparciu o postanowienia Kodeksu Cywilnego dotyczące działalności gospodarczej prowadzonej przez osobę fizyczną. Firma podlegała różnym przekształceniom w ciągu swojego istnienia, w wyniku których osiągnęła oswój obecny kształt i doświadczenie. Oferujemy między innymi:
- renowację samochodów zabytkowych,
- usługi blacharskie i lakiernicze
- konserwację profilii zamkniętych (lub inaczej zabezpieczenia antykorozyjne),
- usługę badania stanu profilii zamkniętych (diagnostyka przy użyciu endoskopu (kamery inspekcyjnej).
Stawiamy na ciągły rozwój, co w praktyce oznacza dokonywanie kolejnych inwestycji mających na celu rozbudowę zakładu, poszerzenie zakresu świadczonych usług oraz maksymalizację zadowolenia klientów. Firma została utworzona pierwotnie jako zakład blacharski, w kolejnych latach rozwinęła działalność lakierniczą, a następnie wprowadziła usługi stylizacji karoserii i renowacji pojazdów samochodowych, a także wykonawstwo kompletnych tapicerek samochodowych. Dodatkowo, AC Harmala prowadzi działalność w zakresie budowy pojazdów (baggy, repliki i inne), konserwacji oraz obsługi flot firmowych w dziedzinie blacharstwa i lakiernictwa pojazdowego. AC Harmala jest zrzeszony w cechu Rzemiosł Różnych we Wrocławiu od 1982 roku. W ramach współpracy z cechem zakład prowadzi szkolenia uczniów szkół zawodowych i średnich o profilu motoryzacyjnym w zakresie 2-letniego programu praktyk zawodowych w zawodach blacharza i lakiernika. Ponadto, kierownictwo firmy zasiada w komisjach egzaminujących przyszłych blacharzy i lakierników. W Auto-Complex Harmala przykładamy wysoką wagę do jakości wykonania zleconych prac, dowodem czego jest 12-miesięczna gwarancja udzielana na wszystkie usługi wykonane w zakładzie. Wysoka jakość usług oraz ich terminowość zagwarantowały firmie stabilną pozycję na rynku i dobrą opinią wśród klientów.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a także nawiązania współpracy w zakresie dotychczas świadczonych prac oraz nowych projektów, których realizację zechcieliby Państwo nam powierzyć.

Z wyrazami szacunku Krzysztof Harmala, właściciel

AC Harmala
AC Harmala
AC Harmala blacharstwo lakiernictwo